Wydarzenia roku 2012

Życzenia Świąteczne

22 grudnia 2012

Z okazji Świąt oraz zbliżającego się całkiem Nowego Roku 2013, samych serdeczności dla naszych byłych i przyszłych Gości, życzą ci sami co zawsze - Barbara i Krzysztof

Zimowy widok z okna - wszystkiego dobrego życzą wieśniacy

Plener fotograficzny GTF

20 października 2012

W pierwszy weekend października odbył się u nas dwudniowy plener fotograficzny Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego (GTF). Zrobione podczas pleneru zdjęcia naszego gospodarstwa oraz okolic Sierżna zostały pokazane na wystawie poplenerowej. Więcej informacji o GTF można znaleźć na ich stronie internetowej www.gtf.org.pl. Jesteśmy też 'znajomymi' na facebooku :)
Do zobaczenia na następnym plenerze - zapraszamy. 

Agroturystyka z Równika

7 września 2012

Po borowika zawitała do nas agroturystyka z ....Równika www.zanzibarhouse.com.
Grzybowe powitalne girlandy "uwili" Benia i Mietek - łoj dzikusy na grzyby!!!

Odbyło się również safari w wiosce Klemensa "Gota" www.goralemana.cba.pl a skończyło się zdobyciem przez Justina kokota. Kogutów już więcej chyba nie upolujemym za to grzybki na okrągło gotujemy, wekujemy i suszymy na długie dni zimy.

 

Wiejskie "wakacjowanie" roku 2012

20 kwietnia 2012

Z grafika wynika że już za dni kilka ruszają ku nam urlopowicze. Obfitości gości ugościmy czym chata bogata ...karnecik na pogodę też załatwiliśmy! ;)


 

pobliska wioska Gotów

Wielkanoc 2012

8 kwietnia 2012

Idzie ku wiośnie

16 marca 2012

Mroźnej latoś zimie mówimy DO WIDZENIA!
Okres wielkich wyzwań wędrownych roku 2012 w okolice (dalsze lub bliższe) grandziołka Sierzo uważam za otwarty.

Wielu naszych gości już świeciło a nawet błyszczało przykładem wydeptując swoje ślady na budzących się do życia szlakach. Cudnie popisują się swoim śpiewem ptaszki a gromady wydzierających się żurawi będą towarzyszyły nam aż do późnej jesieni. Wszystko to wiemy, bo buszujemy ciągle w poszukiwaniu nowych atrakcji przyrodniczych miłych dla oczu i ducha.

Pozdrawiamy i zapraszamy

Zjazdy na workach 2012

23 stycznia 2012

Mimo kaprysów zimy worki poszły w ruch. Posypało, przymroziło więc nie ma co czekać. Prawie z dwu-miesiecznym opóźnieniem!! szalone wygibasy na "workowym stoku" rozpoczęła Jadzia z rodziną i warszawscy feriowicze. Śmiechu i ubawu było nawet więcej niż po pachy.

Kinga fachura

Kolejka do zjazdu

Maks na maxa

Ostatnie instrukcje

Nowy Rok 2012

01.01.2012

Jak co roku przywitaliśmy kolejny Nowy Rok - tym razem 2012.

Zabawę rozpoczęła nasza Jadzia kochana (przebrana za Stare Roczysko 2011) obmiataniem kątów - a i gościom się miotłą dostało!!.
Przeboje sylwestrowej nocy dyktowały kolejno puszczane płyty z adapteru. Tańczyło się wszystko co przerobiliśmy w naszych 50-cio-plus życiach.
O północy po bąbelkowych toastach były petardy we wsi i dużo śmiechu.

Nasi goście mili, oby Rok 2012 był dla Was szczęśliwy.
Barbara i Krzysztof