Wydarzenia 2014

Kosz świątecznych smakołyków.

17.11.2014

Polecamy Wszystkim nasze supersmaczne wiejskie frykasy. Absolutny brak wszelkich "E" i innych chemicznych dodatków.Nim zima nastanie pędzimy na grzybobranie.

21.10.2014

Fani grzybków goszczący u nas chyba nie mają powodów do narzekań bo nazbierać można tyle, że jest co ugotować, posuszyć, zamrozić, zamarynować / co tam jeszcze z grzybków robimy na naszych ucztach, wiedzą doskonale ich uczestnicy!.

Laury tegoroczne przyznajemy naszym grzybiarzom przybyłym z Vanilla House z Jambiani na Zanzibarze - bo czy wiecie, że odległość z ich domu do naszych sierżeńskich lasków to...7080 km (a przecież jeszcze kaloszki wypada mieć!). Wielbicieli zbieractwa grzybowego z tych bliższych stron też serdecznie zapraszamy.

Wielkanoc 2014

09.04.2014

Obudziła się wiosna i nastała pora radosna. Jak co roku zapraszamy do czynnego wypoczynku wśród lasów i jezior okolic "Chaty we wsi". Pogoda będzie uzależniona od Waszej pogody ducha, więc.... uśmiechnijcie się! :)

A póki co, to życzymy Wam Wesołych świąt, Mokrego Dyngusa i wiele obfitości na świątecznym stole.
Barbara i Krzysztof Parnowscy

Nowy Rok 2014

01.01.2014

Gwiazdorska obsada gości z Gdańska, Chełmna, Bydgoszczy i Bytowa rozświetlała Sylwestrową Noc 2013/2014 w naszej, balowej tego dnia, oborze. Muzyczną stroną zgrywania dŸwięku z mową ciał (tzw.pląsów) zajął się nasz bydgoski "didżej", perfekcyjnie panując nad stosem płyt.

Bez szczególnych przyrzeczeń, za to z wielką "chciwością" przeżycia wielu radosnych wydarzeń i pełnych uśmiechu dni, wkroczyliśmy w nowy (dlatego też wyjątkowy) ROK 2014.

Tego również życzymy Wszystkim pozostałym naszym Gościom nieobecnym na balu.
Barbara i Krzysztof